Rytuał Acai Berry of SPA

Witaminowy zastrzyk dla ciała
Jagody acai są bogatym źródłem składników odżywczych dla skóry jak witamina C, witamina E, kompleks witamin B – B1, B2, B3, fosfor, wapń, potas, żelazo, białka, oleje Omega i oczywiście niezwykle cenne w kosmetyce polifenole. Seria Acai Berry została stworzona w celu poprawy kondycji skóry ciała. Zawarte w niej polifenole to naturalne przeciwutleniacze. Są skuteczną bronią przeciwko wolnym rodnikom, odpowiedzialnym za starzenie się skóry, a także pomagają w utrzymaniu prawidłowego stężenia kolagenu, co bezpośrednio przekłada się na ujędrnienie i nawilżenie skóry. W głębszych warstwach naskórka aktywują enzymy i wpływają na stan naczyń krwionośnych, poprawiając krążenie w skórze. Ekstrakt z jagody acai tworzy na skórze warstewkę ochronną – skóra wygląda zdrowiej. Linia Acai berry dzięki licznym składnikom naturalnym jak olej macadamia, masło shea , ekstrakt z jagody zapewniają przeciwdziałanie procesom oksydacyjnym zapewnia skórze profilaktykę powstawania zmarszczek, ujędrnienie, wzmocnienie skóry, łagodzenie podrażnień, promienny i zdrowy wygląd. Do tego delikatna nuta jagody acai pobudza zmysły, zapewniając relaks i odprężenie.

Zabieg BASIC: Bocheński peeling całego ciała + maska do ciała z serii z otuleniem ciepła elektrosauny + przemasowanie balsamem do ciała z serii zabiegowej Zabieg EXTRA: Bocheński peeling całego ciała + odprężający masaż całego ciała (90 min.) + balsam do ciała z serii zabiegowej Zabieg PREMIUM: Bocheński peeling całego ciała + maska do ciała z serii z otuleniem ciepła elektrosauny + masaż całego ciała na bazie masła Salco au Naturel (40 min)

Rytuał Acai Berry of SPA

Warto wiedzieć

Seria zabiegów: dowolna

Kiedy planować: cały rok

Czas zabiegu: 90-150 min

Odstępy: dowolne

Obszar: całe ciało

Wskazania do zabiegów

Uczucie napięcia mięśniowego

Długotrwały wysiłek fizyczny lub psychiczny

Ogólne przemęczenie organizmu

Długotrwały stres

Brak energii

Dolegliwości bólowe

Utrata jędrności skóry

Chęć poprawy wyglądu skóry

Skóra potrzebująca regeneracji i nawilżenia

Przeciwskazania

Ciąża (z wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży)

Duże żylaki oraz stany zapalne żył

Choroby nowotworowe

Infekcje wirusowe i bakteryjne

Gorączka

Choroby układu krążenia

Najczęstsze pytania

Jak się przygotować do zabiegów SPA?

Na miejsce należy przybyć przynajmniej 10 minut wcześniej. Przed zabiegiem/masażem należy wypełnić kwestionariusz przeciwwskazań oraz przebrać się. Na godzinę przed seansem lepiej nie spożywać obfitych posiłków, odradzamy też picie alkoholu.

Co zabrać ze sobą na wizytę w SPA?

Nie musimy pamiętać o niczym specjalnym – na miejscu przed seansem na całe ciało otrzymamy jednorazową bieliznę, szlafrok oraz kapcie. Jeżeli zabieramy ze sobą telefon, warto go wyciszyć, aby nie przeszkadzał w relaksie.

Ile trwa rytuał?

Czasy masaży i rytuałów są podzielone w zależności od wybranego obszaru masażu lub wersji rytuału. Rytuały dzielą się na trzy wersje od podstawowej BASIC, bardziej rozszerzonej EXTRA, aż po wersję PREMIUM. Szczegółowy podział znajduje się w cenniku.