Poczuj, ze jesteś
w dobrych rękach...

Dobrze wiemy, że nawet najlepsza na świecie technologia, na nic się zda, bez dobrego specjalisty i indywidualnego planu działania Dlatego na podstawie lat doświadczeń stworzyliśmy autorską konsultację, dzięki której razem stworzymy beauty plan skrojony do Twoich potrzeb.

Agnieszka

KOSMETOLOG

Właścicielka salonu. Od zawsze dąży do stworzenia niepowtarzalnego SPA z wyjątkową atmosferą i przyjaznym klimatem. Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poza pracą spełnia się jako mama. Pasjonuje się podróżami a w najbliższej przyszłości chce zrobić patent żeglarski.

Agnieszka

Majka

MANAGER

Wita wszystkich szerokim uśmiechem. Uwielbiana przez klientów managerka oraz serce recepcji. Niezwykle odpowiedzialna i zawsze zaangażowana. W wolnych chwilach lubi piec ciasta oraz aktywnie spędzać czas, w szczególności na rowerze.

Majka

Weronika

STYLISTKA BRWI

Weronika jest osobą niezwykle sympatyczną, otwartą i z łatwością nawiązuje relacje ze swoimi klientami. Uwielbia to co robi, a największą satysfakcję przynoszą jej momenty, kiedy efekty klientów, są zdecydowanie lepsze niż zamierzone na samym początku.

Weronika

Aleksandra

KOSMETOLOG

Kosmetolog charakteryzująca się ogromną chęcią zdobywania wiedzy, zawsze profesjonalna, niezwykle ambitna i głodna wiedzy. Uśmiech nie schodzi jej z ust. Prywatnie miłośniczka psów, kawy a także siatkówki i żużla.

Aleksandra

Justyna

FIZJOTERAPEUTA

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Specjalizuje się w masażach i zabiegach pielęgnacyjnych na ciało. Lubi pływać, słuchać podcastów o tematyce kryminalnej i podróżować. Interesuje się kosmetologią i zarządzaniem w SPA, dlatego w przyszłości chce się rozwijać w tym kierunku.

Justyna

Aleksandra

FIZJOTERAPEUTA

Absolwentka Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia. Potrafi dobrać najlepsze korelacje zabiegów, aby wymodelować i osiągnąć piękną sylwetkę. Dużo energii i radości czerpie z muzyki, podróży i spędzania czasu z bliskimi. Jej hobby to bieganie oraz jazda na rowerze. Miłośniczka pizzy i dobrego jedzenia.

Aleksandra

Magdalena

KOSMETOLOG, LINERGISTKA

Kosmetolog z wielką miłością do makijażu permanentnego, w którym to została finalistką Polski i mistrzynią Europy lecz niespoczywająca na laurach. Wizjonerka doboru najlepszego makijażu dla każdej kobiety. Prywatnie uwielbia zwiedzać świat.

Magdalena

Zuzanna

DIETETYK KLINICZNY SPORTOWY I PEDIATRYCZNY

Pasjonatka zdrowego odżywiania od zawsze. Pokazuje jak zdrowo komponować posiłki nie spędzając całego dnia w kuchni. Absolwentka dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych związanych z żywieniem u osób aktywnych fizycznie na AWF w Katowicach. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas tańcząc salsę i batachę oraz ucząc się języka hiszpańskiego.

Zuzanna

Emilia

MAKIJAŻYSTKA

Studentka kosmetologii, makijażystka i trenerka. Emilia traktuje swoją pracę jako pasję i szansę na spełnianie się. Jej cierpliwość, wyobraźnia, empatia i poczucie estetyki sprawia, że jest profesjonalną makijażystką a każda kobieta w jej makijażu czuje się niezwykle pięknie i wyjątkowo. Prywatnie właścicielka najsłodszego pieska shih tzu na świecie.

Emilia

Klimatyczne
gabinety

Jedyne tak wyjątkowe miejsce, które ukoi i otuli Twoje zmysły, wprowadzi w dobry nastrój. Klimat znakomitego SPA, gdzie estetyka i harmonia to drogowskazy w wykonywanych zabiegach. Zapraszamy do naszego świata!

POCZUJ.. senses pleasure atmosphere.

Najnowsze
technologie

Odpowiadamy na potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn. Miejsce, w którym eksperci kompleksowo dbają o skórę twarzy i ciała wykorzystując jedynie sprawdzone, najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i bezpieczne technologie.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności