3MAX Quattro Slim - poczwórna technologia wyszczuplająca

Quattro Slim łączy w sobie cztery innowacyjne technologie do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, obrzękami oraz wiotką skórą.

Liposukcja bez skalpela ultradźwiękami rozbija nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową, uszkadza jej strukturę, dzięki czemu kwasy tłuszczowe są metabolizowane przez wątrobę i wydalane z organizmu. To doskonały sposób na zmniejszenie obwodu brzucha, ramion, bioder, pośladków czy ud. Dodatkowo zabieg zwiększa elastyczność skóry.

Terapia multipolarną falą radiową podgrzewa skórę właściwą i tkanki podskórne, dzięki czemu modeluje sylwetkę oraz redukuje cellulit. Dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, jak i odnowy włókien kolagenowych, co znacznie ujędrnia ciało.

Vacuum to masaż próżniowy wykonywany rytmicznie przez fizjoterapeutę. Skóra oraz tanka podskórna zostają zassane, co powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, zwiększenie ukrwienia oraz metabolizmu tkanek. Zabieg także detoksykuje oraz likwiduje zastoje limfatyczne.

Stymulacja LED wykorzystuje czerwoną wiązkę światła, docenianą w terapiach ujędrniających, ze względu na działanie przyspieszające metabolizm, stymulujące produkcję włókien kolagenowych oraz zwiększające elastyczność skóry. Dodatkowo wzmocnione zostaje działanie pozostałych zabiegów.

Poczwórna Technologia Wyszczuplająca dedykowana jest wszystkim typom skóry. To wybawienie również dla osób zmagających się z nadmiarem skóry po zrzuceniu kilogramów.

3MAX Quattro Slim - poczwórna technologia wyszczuplająca

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:10-20

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:45 min

Odstępy:3-4 dni

Obszar:całe ciało

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Tkanka tłuszczowa
Cellulit
Nawisy skórne
Utratą elastyczności
Regeneracja skóry

Przeciwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią
Choroby nowotworowe
Rozrusznik serca lub inne urządzenia elektryczne
Aktywna opryszczka
Metalowe implanty w ciele
Choroby układu nerwowego, stan padaczkowy, Zaburzenia napadowe
Choroby serca
Leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, antybiotyki, sterydy

Najczęstsze pytania

Jak Przygotować Się Do Zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić duże ilości wody - wspomoże to metabolizm tłuszczu.

Ile Zabiegów Należy Wykonać, Aby Zobaczyć Efekt? .

Pierwsze rezultaty zauważalne są już po pierwszej sesji zabiegowej. Skóra staje się bardziej napięta, jędrna i gładka. Najlepsze efekty widoczne są jednak po zakończeniu serii zabiegowej. Zwykle jest to 10-15 zabiegów

Czy Zabieg Jest Bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. Można odczuwać jedynie narastające stopniowo ciepło w okolicy pracy głowicy, które nie powoduje dyskomfortu. Procedura może być jednak nieco intensywniej odczuwalna u osób z zastojami limfatycznymi, przy 3 i 4 stopniu cellulitu oraz zastałych złogach tłuszczowych. Z każdym zabiegiem odczucia zmniejszają się, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Jak Będzie Wyglądała Moja Skóra Po Zabiegu?

Miejsce poddane zabiegowi może być lekko tkliwe. W rzadkich przypadkach pojawiają się pojedyncze zasinienia. Objawy te ustępują po 2-3 dniach.

Jakie Są Zalecenia Po Zabiegu?

Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Dla maksymalizacji efektów zalecamy aktywność fizyczną, zdrową lekkostrawną dietę w celu odciążenia wątroby i picie dużej ilości wody oraz unikanie alkoholu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności