Bloomea® Paris modeling skóry dla Mam

Czy jesteś gotowa zmienić swoją skórę?

BLOOMEA® MODELING SKÓRY ZA POMOCĄ TECHNOLOGII „TRIO M.M.L.” 10 LAT DOŚWIADCZEŃ FRANCUSKICH CHIRURGÓW – PLASTYKÓW PRZEKAZANE W RĘCE KOSMETOLOGÓW.

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.

Bloomea jest to pierwsze w Polsce urządzenie oferujące efekt mechanicznego resurfacingu twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach na ciało sprawdza się świetnie w indykacjach takich jak redukcja bruzd, blizn czy rozstępów. To unikalny zabieg bazujący na 3 synergicznie działających akcji ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L.

-Makroeksfoliacji,
-Mikrowibracji wysokiej częstotliwości
-Luminoterapii

Zabieg wykonywany jest w trzech etapach, rozpoczynając od makroeksfoliacji, podczas której dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy. Dzięki temu może być ona przeprowadzona na kilku poziomach - od delikatnego peelingu do resurfacingu laserowego. Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne koktajlu Bloomea w postaci kwasu hialuronowego, elastyny, i kolagenu.

Drugim etapem zabiegu jest wprowadzenie wewnątrztkankowo substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki. Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracy pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni wprowadza aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej.

Trzecim etapem jest luminoterapia. W czasie równoległym gdy wprowadzany jest koktajl urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroplastów, czyli substancji o kluczowy znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

Bloomea® Paris modeling skóry dla Mam

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:4-6

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:45-60 min

Odstępy:3-5 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, rozstępy, dłonie

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Wymodelowanie owalu twarzy

Redukcja zmarszczek i przebarwień

Blizny potrądzikowe

Wygładzenie i napięcie

Przywrócenie miękkości

Dotlenienie

Głębokie nawilżenie

Mechaniczny resurfacing laserowy

Redukcja rozstępów i blizn pooperacyjnych i powypadkowych

Przeciwskazania

Zakażenia wirusowe skóry

Zakażenia bakteryjne skóry

Zakażenia grzybicze

Trądzik krostkowy, ropowiczy

Nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry)

Nowotwory skóry

Terapia przeciwtrądzikowa- wskazana co najmniej 3 miesięczna przerwa

Oraz inne stwierdzone podczas konsultacji

Najczęstsze pytania

Jak wygląda zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja, w celu wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań i dokonania oceny skóry /problemu. Zabieg polega na złuszczaniu naskórka odpowiednio dobranym do problemu TIPEM a następnie wprowadzeniu preparatu z kwasem hialuronowym, kolagenem i elastyną. Zabieg kończy się relaksem w maseczce.

Jak wygląda skóra po zabiegu i jakie są zalecenia pozabiegowe?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Po około 2-3 dobach następuje proces pękania i złuszczania skóry, co jest efektem oczekiwanym. Może widoczne być zaczerwienie i podrażnienie. Taki stan utrzymuje się od 3 do 5 dni. Program złuszczania dostosowany jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Jaka jest częstotliwość wykonywania zabiegów?

Zabieg można wykonać jednorazowo, w celu oczyszczenia i regeneracji naskórka lub w serii co 14 – 30 dni w zależności od indywidualnych potrzeb, kondycji skóry oraz stopnia łuszczenia.

Kiedy najlepiej wykonywać zabieg?

Bloomea jest zabiegiem całorocznym. Jednakże należy pamiętać o nakładaniu kremu z filtrem przeciwsłonecznym.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności