DERMAPEN® 4.0
Najlepsza światowa jakość!

DERMAPEN™ 4 TO NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE URZĄDZENIE DO FRAKCYJNEGO MIKRONAKŁUWANIA SKÓRY.

Najnowszy Dermapen™ jest jedynym w pełni cyfrowym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego skóry. DERMAPEN™ 4 gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony drobnych, pionowych kanałów frakcyjnych do 104% szybciej niż inne peny mikroigłowe. Kanały te mogą przenosić do 80% więcej składników odżywczych w głąb skóry. Mikrourazy uruchamiają naturalny proces naprawy, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny dając lekarzom i kosmetologom idealne narzędzie do leczenia wielu niedoskonałości skóry.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Opatentowany 16-igłowy kartridż Dermapen™ 4 generuje do 1920 nakłuć na sekundę.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii mikroigłowej.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem chxcxbcxbcxzurządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

MAKSYMALNY EFEKT MINIMUM DYSKOMFORTU Anti-Ageing
Zabiegi mikronakłuwania DERMAPEN™ wzmacniają naturalną odpowiedź organizmu na leczenie, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd.

Blizny
DERMAPEN™ 4 to jedyne urządzenie do mikronakłuwania z dedykowanym programem leczenia blizn i protokołami usuwania wszystkich rodzajów blizn, w tym blizn potrądzikowych.

Przebarwienia
W przeciwieństwie do niektórych zabiegów laserowych, mikronakłuwanie DERMAPEN™ pozbawione jest ryzyka urazów cieplnych i ryzyka powstawania przebarwień, jednocześnie promując zoptymalizowaną regenerację komórek skóry.

Rozstępy
Dzięki silnej stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu zabiegi DERMAPEN™ wyraźnie poprawiają wygląd skóry atroficznej w obrębie rozstępów.

Rozszerzone pory
Mikronakłuwanie z DERMAPENEM™ stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu, wypełniając i zwężając rozszerzone pory.

Trądzik
Zabiegi DERMAPEN™ wyraźnie poprawiają wygląd skóry problematycznej z zaskórnikami i trądzikiem aktywnym.

DERMAPEN® 4.0
Najlepsza światowa jakość!

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:4-6

Kiedy planować:wiosna, jesień, zima

Czas zabiegu:45-70 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, brzuch, blizny

Znieczulenie:tak/nie

Wskazania do zabiegów

Zmarszczki

Utrata jędrności

Rozszerzone pory

Blizny i rozstępy

Zaburzenia pigmentacji

Cellulit

Łysienie

Przebarwienia

Wiotka skóra

Przeciwskazania

Infekcja

Stan zapalny w organizmie

Trądzik w fazie aktywnej

Opryszczka

Nowotwory

Ciąża, karmienie piersią

Przyjmowanie aspiryny i leków rozrzedzających krew

Duże nasłonecznienie

Choroby krwi

Skłonność do bliznowacenia

Cukrzyca

Najczęstsze pytania

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Zabieg Dermapen 4 nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak w szczególności istotne jest, aby: - dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, - na 3 dni przed zabiegiem nie zażywać NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. Ibupromu, Polopiryny, Pyralginy, Ketonalu, Nurofenu, Aspiryny).

Jak wygląda okres rekonwalescencji?

Zabieg Dermapen 4 nie wymaga okresu rekonwalescencji. Skóra w okolicach zabiegowych może być jednak zaczerwieniona do 24 godzin po wizycie. Po 3-4 dniach może pojawić się na skórze efekt delikatnego złuszczenia. Jednak już od pierwszego dnia po zabiegu można nałożyć sypki puder lub podkład mineralny, który skutecznie ukryje widoczne ślady.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Najczęściej pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nawilżona i bardziej napięta, skóra odzyskuje koloryt i staje się bardziej jędrna. Jednak, aby efekty były trwałe, zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów, w odstępie 3-6 tygodni.

Czy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu?

Zabieg może, choć nie musi być wykonany w znieczuleniu.

Czy zabieg jest bolesny?

W przeciwieństwie do tradycyjnych technik mikronakłuwania Dermapen 4.0 dzięki zaawansowanej technologii, precyzji i konstrukcji jest najlepszym urządzeniem w swojej kategorii. Aplikacja znieczulenia w formie kremu skutecznie eliminuje potencjalny dyskomfort. Zabieg określany jest jako bezbolesny i co najwyżej porównywany do szorstkiego masażu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności