Retises CT z oksybrazją PORCELAIN Skin

Zabieg stymulujaco-złuszczający dla każdego rodzaju skóry. Kompleksowa kuracja anti-aging, która wygładza i ujędrnia skórę, redukuje niedoskonałości, rozjaśnia przebarwienia oraz intensywnie nawilża. Zawiera skoncentrowane składniki aktywne takie jak: 4% retinol, który silnie odmładza i rozświetla skórę, witamina C działa antyoksydacyjnie i rozświetlająco, a proteoglikany – nawilżają i łagodzą. Skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, nawilżona, wygładzona i napięta. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwszym jest zabieg oksybrazji, odświeżenia, wygładzenia i dotlenienia skóry, następnie aplikacja witaminy C i kolejno retinolu. Trzeci etap należy wykonać samodzielnie w domu, a mowa o dokładnym zmyciu obszaru na który zaaplikowany został produkt.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną do naszego salonu kosmetycznego Naos SPA w Częstochowie, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi, idealnie dopasowane dla Ciebie.

Retises CT z oksybrazją PORCELAIN Skin

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:2-6

Kiedy planować:wiosna, jesień, zima

Czas zabiegu:45-60 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Szara, przesuszona skóra
Widoczne zmarszczki
Duże przebarwienia
Niedoskonałości i stany zapalne
Przebarwienia pozapalne i naskórkowe
Brak jędrności skóry

Przeciwskazania

Ciąża i karmienie piersią
Przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegowym
Świeża opalenizna
Łuszczyca, AZS
Skóra bardzo wrażliwa i naczyniowa

Najczęstsze pytania

Jak wygląda zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja, w celu wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań i dokonania oceny skóry /problemu. Zabieg polega na zabiegu oksybrazji (peelingu wodno-tlenowym), a następnie nałożeniu preparatu, na wcześniej oczyszczoną skórę i pozostawienie go na ściśle określony przez specjalistę czas. Retises Ct należy pozostawić na obszarze zabiegowym przez 8-10h. Po zmyciu preparatu zalecane jest używanie preparatów łagodzących, natłuszczających w celu zmniejszenia napięcia i podrażnienia skóry.

Jak wygląda skóra po zabiegu i jakie są zalecenia pozabiegowe?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest bardzo napięta . Po około 2-3 dobach następuje proces pękania i złuszczania skóry, co jest efektem oczekiwanym . Widoczne może być zaczerwienie i podrażnienie. Taki stan utrzymuje się od 3 do 7 dni . Program złuszczania dostosowany jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Jaka jest częstotliwość wykonywania zabiegów?

Zabieg można wykonać jednorazowo, w celu oczyszczenia i regeneracji naskórka lub w serii co 21 – 30 dni w zależności od indywidualnych potrzeb, kondycji skóry oraz stopnia łuszczenia.

Kiedy najlepiej wykonywać zabieg?

Najbezpieczniej jest wykonywać peelingi medyczne, w okresie umiarkowanego promieniowania słonecznego. Najlepszym czasem na zabiegi złuszczania jest więc wczesna wiosna oraz jesień.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności