Historia NAOS SPA

16/09/2022

Odkąd zaczęłam studia jako kosmetolog wiedziałam, że moim celem będzie stworzenie niepowtarzalnego miejsca w Częstochowie. W trakcie studiów miałam przyjemność brać udział w stażach oraz pracować w wielu klinikach i gabinetach, podglądać różne style pracy i modele prowadzenia biznesu. Wszystkie te miejsca dużo mnie nauczyły, jednak z powodu rozwiniętej potrzeby twórczości zawsze miałam wizję coś w nich zmienić :) Od wielu lat interesuje mnie również dekorowanie wnętrz, w sposób taki, aby czuć się w nich najlepiej i to jak wystrój wpływa na nasz nastrój.

Uważam, że ludzie mają umiejętność odpoczywania oczami, dlatego ważne są miejsca piękne, harmonijne, które wprowadzają spokój i sprzyjają odpoczynkowi i to właśnie takie chciałam, aby było moje SPA.

Skąd nazwa? Naos Concept & SPA powstało w mojej głowie dość szybko. Były to co prawda miesiące rozmyśleń, jednakże gdy poznałam znaczenie słowa Naos od razu wiedziałam, że to będzie ta nazwa. Znaczenie szczególnie mi się spodobało, bo Naos oznacza najważniejsze pomieszczenie w świątyni Bogów i taki był zamiar, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo - bosko! A my w naszej świątyni Naos zadbamy o każdego najlepiej jak możemy, bo łączymy nowoczesne technologie z zabiegami manualnymi, dzięki którym osiągamy najlepsze efekty, zarówno dla ciała, jak i dla duszy.

Wnętrza pełnią dużą rolę, ale również… chciałam, żeby SPA było kameralne, a zarazem z kompleksowym podejściem do Gości. Można u nas znaleźć spokój, ciszę i relaks. Oferta SPA nie tylko obejmuje zabiegi na ciało i masaże, ale specjalizujemy się w również w zabiegach kosmetologicznych i medycynie estetycznej. 

Nasi eksperci w kosmetologii anti-aging umiejętnie łączą techniki manualne z najnowocześniejszymi technologiami, takimi jak: Hifu, Vectus, Dermapen, Bloomea, Eximia, Sinapsi, Neopulse, Evo czy CoolTech. 

Ciągle staramy się rozszerzać listę usług, stawiając na rozwój i najlepsze technologie. 

Zapraszamy do naszego świata, gdzie liczą się wszystkie Państwa zmysły. 

Mam nadzieje, że nam się to udało i będą Państwo czuli się u nas niezwykle komfortowo. 

 

Do zobaczenia w NAOS!

Agnieszka Baraniecka

Czytaj inne

Dieta Anti-aging

Dieta Anti-aging

Poznaj nasze sposoby odżywiania w zachowaniu pięknej i młodej skóry..

25/01/2023

CZYTAJ WIĘCEJ

Walentynki w NAOS SPA

Walentynki w NAOS SPA

Poznaj nasze bestsellerowe pakiety walentynkowe..

25/01/2023

CZYTAJ WIĘCEJ

KOBIDO starożytna droga do piękna

KOBIDO starożytna droga do piękna

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”.

10/01/2023

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielka moc 
antyoksdantów

Wielka moc antyoksdantów

Co to są w ogóle antyoksydanty? To inaczej...

10/01/2023

CZYTAJ WIĘCEJ

Działamy na
terenie
całej Częstochowy.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności