Aqua Clean

To bezbolesny zabieg, który oczyszcza i odżywienia skórę w trzech etapach. Dzięki zaawansowanej technologii, precyzji i skuteczności z wykorzystaniem kosmetologicznej technologii oraz specjalistycznych preparatów na bazie kwasu mlekowego, salicylowego oraz kwasu hialuronowego. Podczas dermabrazji hydrokwasowej obszar zabiegowy zasysany jest przez głowicę, a następnie w skórę wtłaczane są składniki aktywne trzech substancji zabiegowych przy jednoczesnym odprowadzeniu zanieczyszczeń z powierzchni skóry.

Zabieg AquaClean to zabieg bankietowy, który daje natychmiastowe efekty po jego przeprowadzeniu. Idealnie przygotowuje skórę do innych zabiegów, delikatnie złuszcza i dogłębnie oczyszcza, nawilża i odżywia skórę. Poprawia jej napięcie oraz kondycję , wygładza zmarszczki, zmniejsza blizny potrądzikowe, rozjaśnia skórę i nadaje jej zdrowego kolorytu.

Aqua Clean

Warto wiedzieć

Seria zabiegów: 2-5

Kiedy planować: cały rok

Czas zabiegu: 45-60 min

Odstępy: 2-4 tyg

Obszar: twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie: nie

Wskazania do zabiegów

Redukcja zaskórników
Wygładzenie cery
Zwężenie porów skórnych
Wyrównanie kolorytu cery
Głębokie oczyszczenie
Rozjaśnienie cery
Wygładzenie zmarszczek
Poprawa kolorytu cery
Wielkie wyjście / specjalna okazja

Przeciwskazania

Nadwrażliwość skóry oraz jej stany zapalne
Nowotwory
Alergie
Cukrzyca
Epilepsja
Aktywna opryszczka
Kobiety w ciąży i podczas laktacji

Najczęstsze pytania

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu skóra jest czysta, świeża i promienna.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i w pełni komfortowy.

Jaki jest okres rekonwalescencji?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest idealny przed ważnym wyjściem, ponieważ w spektakularny sposób poprawia wygląd skóry nadając jej blasku i poprawiając jej napięcie.

Jak zwiększyć efekt zabiegu?

Można stosować terapie łączone, które oddziaływują na skórę na różnych płaszczyznach np. w połączeniu z peelingami chemicznymi. Łączenie zabiegów w terapii pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. W oczyszczenie skóry należy mieć świadomość, że proces ten wymaga ścisłej współpracy z kosmetologiem. Ważne jest tu stosowanie się do zaleceń specjalisty.