Głębokie OksyNawilżenie LUX

Zabieg głębokiego nawilżenia w NAOS SPA na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony jest dla osób, które pragną w szybki, lecz skuteczny sposób odzyskać utracony blask swojej skóry, w szczególności zabieg rekomendowany jest przed ważnym wieczorem lub spotkaniem. Stworzony został dla osób, które zauważają na swojej twarzy niechciane oznaki starzenia, zanieczyszczenia, brak rozświetlenia lub utratę jędrności..

Zabieg chroni i wzmacnia barierę skórną, zwiększając zdolność wiązania wody w głębszych warstwach skóry, a także zapobiega jej parowaniu, co daje efekt natychmiastowej poprawy nawilżenia skóry. Dodatkowo likwiduje uczucie ściągnięcia skóry, zwiększa jej elastyczność, wygładza ją, dotlenia, poprawia koloryt i redukuje zmarszczki. Odkryj swoją magiczną chwilę naturalnego luksusu połączoną z najnowszymi technologiami z całego świata.

Głębokie OksyNawilżenie LUX

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:dowolna

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:60-80 min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Skóra zanieczyszczona
Trądzik
Przesuszona i zmęczona cera
Cienie pod oczami
Nadmierne wydzielanie sebum
Rozszerzone pory
Zmarszczki i objawi starzenia Zaskórniki
Przebarwienia

Przeciwskazania

Niewydolność krążenia
Choroby serca
Ropne stany zapalne skóry
Gruźlica płuc
Zapalenie oskrzeli
Choroby zakaźnie skóry
Zaburzenia czucia

Najczęstsze pytania

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Dzięki zastosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych, pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu. Zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów co 7-14 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Różnorodność substancji aktywnych w stosowanych podczas zabiegu preparatach, sprawia że infuzja tlenowa może być wykonana u osoby w każdym wieku. Jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry. W przypadku osoby młodej działamy w celu odżywienia i głębokiego nawilżenia skóry oraz zapobieganiu procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody czy zmniejszenia napięcia skóry. Natomiast przy skórze dojrzałej głównym celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz zagęszczenie struktury skóry i poprawa owalu twarzy.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności