Mezoterapia mikroigłowa z pielęgnacją

Innowacyjny zabieg, który stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu przy pomocy mikroigiełek w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania indywidualnie dobranych preparatów. Mikroigły naturalnie stymulują kolagen i elastynę. Natomiast substancje aktywne zawarte w preparatach docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja oraz pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji.
Efektem zabiegu są wyraźnie zredukowane i wygładzone zmarszczki oraz blizny, poprawa kolorytu, odżywienia, napięcia i jędrności skóry, eliminacja cellulitu, blizn i rozstępów, a w przypadku zastosowania na skórę głowy zahamowanie wypadania włosów, porost włosów, poprawa ukrwienia skóry głowy.

Mezoterapia mikroigłowa z pielęgnacją

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:4-6

Kiedy planować:wiosna, jesień, zima

Czas zabiegu:60 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, blizny

Znieczulenie:tak/nie

Wskazania do zabiegów

Zmarszczki
Utrata jędrności
Rozszerzone pory
Blizny i rozstępy
Zaburzenia pigmentacji
Cellulit
Łysienie
Przebarwienia
Wiotka skóra

Przeciwskazania

Infekcja
Stan zapalny w organizmie
Trądzik w fazie aktywnej
Opryszczka
Nowotwory
Ciąża, karmienie piersią
Przyjmowanie aspiryny i leków rozrzedzających krew
Duże nasłonecznienie
Choroby krwi
Skłonność do bliznowacenia
Cukrzyca

Najczęstsze pytania

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak w szczególności istotne jest, aby: - dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, - na 3 dni przed zabiegiem nie zażywać NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. Ibupromu, Polopiryny, Pyralginy, Ketonalu, Nurofenu, Aspiryny).

Jak wygląda okres rekonwalescencji?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Skóra w okolicach zabiegowych może być jednak zaczerwieniona do 24 godzin po wizycie. Po 3-4 dniach może pojawić się na skórze efekt delikatnego złuszczenia. Jednak już od pierwszego dnia po zabiegu można nałożyć sypki puder lub podkład mineralny, który skutecznie ukryje widoczne ślady.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Najczęściej pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nawilżona i bardziej napięta, skóra odzyskuje koloryt i staje się bardziej jędrna. Jednak, aby efekty były trwałe, zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów, w odstępie 3-6 tygodni.

Czy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu?

Zabieg może, choć nie musi być wykonany w znieczuleniu.

Czy zabieg jest bolesny?

Aplikacja znieczulenia w formie kremu skutecznie eliminuje potencjalny dyskomfort. Zabieg określany jest jako bezbolesny i co najwyżej porównywany do szorstkiego masażu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności