Mikrodermabrazja diamentowa z pielęgnacją

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczeniu naskórka przy użyciu urządzenia wyposażonego w głowicę pokrytą diamentem. Naskórek złuszcza się stopniowo, co niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania lub powstania blizn. Zabieg szczególnie polecany dla osób o skórze tłustej i mieszanej, wydzielającej nadmiar sebum. Zabieg oczyszcza i odżywia i nawilża skórę, a także usuwa martwy naskórek. Wykonywanie zabiegów w serii redukuje blizny i przebarwienia. Mikrodermabrazja diamentowa oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę, pomaga uporać się z problemami skórnymi, chroni przed uszkodzeniami oraz pobudza do produkcji kolagenu i elastyny. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, którego celem jest likwidacja niedoskonałości, regeneracja i odmłodzenie skóry.

Zabieg ten jest bardzo delikatny i w pełni bezbolesny – trwa bardzo krótko i nie powoduje żadnych podrażnień. Jest przyjemny i przede wszystkim bardzo skuteczny. Zabiegowi złuszczania poddane są jedynie górne warstwy naskórka, dlatego mikrodermabrazja diamentowa jest chętniej stosowana niż inne zabiegi tego typu (peelingi chemiczne lub zabiegi z użyciem lasera). Ze względu na swoją charakterystykę polecana jest osobom o wrażliwej i delikatnej skórze.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną do naszego salonu kosmetycznego Naos SPA w Częstochowie, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi, idealnie dopasowane dla Ciebie.

Mikrodermabrazja diamentowa z pielęgnacją

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:3-6

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:45-60 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, blizny

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Zanieczyszczona, szara skór
Trądzik
Drobne blizny, przebarwienia
Brak napięcia i elastyczności skóry
Drobne zmarszczki
Rozszerzone pory i zaskórniki

Przeciwskazania

Zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Uszkodzenia ciągłości skóry
Skłonności do pojawiania się bliznowców
Trądzik w stanie katywnym
Trądzik różowaty oraz choroby naczyniowe
Znamiona i nowotwory skóry
Toczeń
Kruche ,popękane naczynia krwionośne
Świeża opalenizna

Najczęstsze pytania

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu niekiedy mogą być widoczne zaczerwienienia, które ustępują tego samego dnia. Przy wyjątkowo reaktywnych cerach skóra może dochodzić do siebie nieco dłużej.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Jest to kwestia bardzo indywidualna. Niekiedy wystarczą 2-3 zabiegi i skorygowanie nawyków pielęgnacji w domu, aby uzyskać trwałą poprawę. U osób ze skórą bardziej problematyczną lub zanieczyszczoną zalecane jest wykonanie większej ilości zabiegów.

Jak zwiększyć efekt zabiegu?

Można stosować terapie łączone, które oddziaływują na skórę na różnych płaszczyznach np. w połączeniu z peelingami chemicznymi. Łączenie zabiegów w terapii pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. W oczyszczenie skóry należy mieć świadomość, że proces ten wymaga ścisłej współpracy z kosmetologiem. Ważne jest tu stosowanie się do zaleceń specjalisty.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i w pełni komfortowy.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności