ThermoLifting Plus

Thermolifting medyczny Sometech. Zaawansowany lifting skóry bez skalpela. Zabieg Thermoliftingu medycznego przeznaczony jest dla osób, które pragną w krótkim czasie odmłodzić i ujędrnić swoją skórę. Zauważają na swojej twarzy niechciane oznaki starzenia, spadek napięcia skóry lub brak jej dawnej jędrności. Odkryj swoją magiczną chwilę naturalnego luksusu połączoną z najnowszymi technologiami z całego świata.

RF Sometech Medical Diathermy jest najbezpieczniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem do diatermii dostępnym na światowym rynku. Metoda oparta na fali radiowej liftinguje ciało i twarz odnawiając strukturę kolagenową oraz poprawia jej jędrność. Zastosowanie RF Sometech przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej wspomagając modelowanie sylwetki. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a jego spektakularne efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach.

Thermolifting RF Sometech Medical to jednolite i stopniowe rozgrzanie promieniowaniem podczerwonym głębokich warstw skóry właściwej. Efekt termiczny zachodzący w jej dolnych obszarach podrażnia włókna kolagenowe, co wywołuje gwałtowne kurczenie się włókien do ich pierwotnej długości.

W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zmianom ulega również jej struktura, a zmarszczki zostają wygładzone. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty są stymulowane do szybszej produkcji nowych włókien kolagenowych, a zwiększony, długofalowy i następujący stopniowo proces produkcji kolagenu.

Można polączyć zabieg z:
- oksybrazją, która dodatkowo dotleni i odświeży skórę

ThermoLifting Plus

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:4-6

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:60-90 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, ciało

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Skóra zwiotczała
Cienie i opuchlizna pod oczami
Rozstępy/Cellulit
Zmarszczki i bruzdy
Po zabiegach liposukcji
Podwójny podbródek

Przeciwskazania

Choroby serca
Nowotwory
Stany gorączkowe
Ciąża
Menstruacja
Rozrusznik serca
Botox, kwas hialuronowy (do pół roku)
Ropne zmiany zapalne skóry
Poparzenia
Choroba wrzodowa
Zaburzenia czucia
Epilepsja

Najczęstsze pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Najczęściej pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Nawilżona i bardziej napięta, skóra odzyskuje koloryt i staje się bardziej jędrna. Jednak, aby efekty były trwałe, zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów, w odstępie 3-6 tygodni.

Czy zabieg można wykonywać latem?

Jest to procedura, którą możemy bezpiecznie wykonywać przez cały rok.

Jak zwiększyć efekt zabiegu?

Można stosować tzw terapie łączone np. wykonać inne zabiegi, które oddziaływują na skórę na innych obszarach czy płaszczyznach np. laser frakcyjny, Dermapen 4.0, mezoterapia igłowa. Należy pamiętać, że Thermolifting działa na ściśle określonych głębokościach tkanek podskórnych, tym samym włączenie dodatkowych zabiegów podtrzyma i pogłębi efekt zabiegu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności