KOBIDO Lift - Japoński lifting twarzy

Kobido to jeden z najstarszych masaży na świecie, dzięki techniką i intensywności działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż jest kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Jego celem jest uaktywnienie nerwów twarzy oraz zwiększenie przepływu energii, która prowadzi do naturalnego liftingu. Masaż zaczyna się od gładkich i delikatnych ruchów, które niwelują napięcia. Następnie wykonywany jest masażu karku. Po tych etapach stosuje się typowe techniki dla masażu.
Kobido, czyli perkusja, szybkie szczypanie, delikatne pociągnięcia, ugniatanie i głębokie wygładzanie skóry. Celem wykonywania intensywnych technik jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Masaż kobido niweluje napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne, zapobiega lub zmniejsza efekty starzenia się naszej skóry, stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry, oczyszcza ją, usuwa toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, reguluje bilans energetyczny całego ciała, zmniejsza efekty bruksizmu, zapewnia pełny relaks i odprężenie, łagodzi bóle głowy, poprawia wzrok, zmniejsza problemy z układem pokarmowym.

Masaż może być rownież bez tejpowania.

KOBIDO Lift + Rytuał nawilżający składa się z:
peelingu enzymatycznego pod wapozonem, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy ampułki nawilżającej, maski nawilżającej na zakończenie oraz masażu KOBIDO 90 minut

KOBIDO Lift - Japoński lifting twarzy

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:8-12

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:90 min

Odstępy:2x w tyg

Obszar:twarz, szyja

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Opadające powieki

Worki pod oczami

Kurze łapki

Wielkie wyjście/specjalna okazja

Przeciwskazania

Wiotka skóra, której potrzebne jest ujędrnienie, odżywienie i efekt liftingu

Zlikwidowanie napięć mięśniowych w obrębie głowy, szyi oraz karku

Eliminacja stresu – masaż jest doskonałą formą odpoczynku i relaksu

Zmniejszenie oznak starzenia się skóry

Odzyskanie młodszego wyglądu twarzy

Najczęstsze pytania

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Najczęściej pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej napięta i staje się bardziej jędrna. Jednak, aby efekty były pełne i trwałe, zaleca się przeprowadzenie serii minimum 8 -12 zabiegów, w odstępie 3-7 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności