Masaże dla dwojga

Szukasz pomysłu na przyjemną i zaskakującą randkę? Zamiast kolejnego spaceru, wyjścia do restauracji czy kolacji w domu wybierz masaż dla dwojga! Twoja druga połówka będzie tym pomysłem zachwycona. Podczas wspólnie spędzonego czasu oddacie się rozmowom i po prostu pobędziecie razem. O przyjemną atmosferę spotkania zadbają nasze masażystki, włączając relaksacyjną muzykę, przygaszając światła czy organizując aromaterapię. Ta randka pozostanie w pamięci na długo.

Bezcenny czas we dwoje to jedno, a drugie to przyjemne odprężenie, jakie poczujecie już w trakcie trwania zabiegu i długo po nim. Masaż pleców, stóp, twarzy i całego ciała połączone z technikami refleksologii oraz akupresury pomoże w rozluźnieniu spiętych mięśni, czy likwidacji niektórych dolegliwości bólowych. Masaż dla dwojga to najlepsze, co możecie podarować sobie albo bliskiej osobie!

Masaże dla dwojga

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:dowolna

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:45-90 min

Odstępy:dowolne

Obszar:całe ciało

Wskazania do zabiegów

Uczucie napięcia mięśniowego

Długotrwały wysiłek fizyczny lub psychiczny

Ogólne przemęczenie organizmu

Długotrwały stres

Brak energii

Dolegliwości bólowe

Utrata jędrności skóry

Chęć poprawy wyglądu skóry

Skóra potrzebująca regeneracji i nawilżenia

Przeciwskazania

Ciąża (z wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży)

Duże żylaki oraz stany zapalne żył

Choroby nowotworowe

Infekcje wirusowe i bakteryjne

Gorączka

Choroby układu krążenia

Najczęstsze pytania

Jak się przygotować do masażu?

Na miejsce należy przybyć przynajmniej 10 minut wcześniej. Przed masażem należy wypełnić kwestionariusz przeciwwskazań oraz przebrać się. Na godzinę przed masażem lepiej nie spożywać obfitych posiłków, odradzamy też picie alkoholu.

Co zabrać ze sobą na wizytę w SPA?

Nie musimy pamiętać o niczym specjalnym – na miejscu przed seansem na całe ciało otrzymamy jednorazową bieliznę, szlafrok oraz kapcie. Jeżeli zabieramy ze sobą telefon, warto go wyciszyć, aby nie przeszkadzał w relaksie.

Jakie są efekty masażu dla dwojga?

Masaż dla dwojga zabierze parę w niesamowitą podróż relaksacyjnych wrażeń. Poza korzyściami związanymi z samym masażem, zabieg we dwoje jest niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki temu ludzie mogą się jeszcze bardziej poznać i stać się jednością. Odprężający masaż z olejkami połączony z wybranymi nutami zapachowymi oraz klimatyczną muzyką sprawią, że będzie to wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci pary.

Dla kogo jest masaż dla dwojga?

Adresatem masażu dla dwojga może być niemal każdy. Może być to para lub małżeństwo, które obchodzi swoją rocznicę lub urodziny partnera, ale również dwójka przyjaciół, która wspólnie chce się odprężyć i przy okazji spędzić ze sobą czas. Masaż dla dwojga to idealny pomysł na prezent niezależnie od okazji - ważna jest osoba, którą się obdarowuje.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności