Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami wulkanicznymi to maksymalnie odprężające, relaksujące, a przy okazji również rewitalizujące rozwiązanie. Masaż wykonywany jest na zmianę rękoma masażysty oraz rozgrzanymi do ok. 60° C bazaltowymi kamieniami. Ten niebanalny rytuał SPA polecany jest każdemu, kto potrzebuje chwili wytchnienia od codziennych spraw. Masaż gorącymi kamieniami odpręża i relaksuje, redukuje napięcie i niweluje bóle mięśniowe, pozwala oczyścić myśli i nabrać dystansu do doczesnych spraw. W Naos SPA wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane kamienie do masażu, pochodzące z obszarów o dużej aktywności wulkanicznej, w tym z Bali.

Masaż gorącymi kamieniami

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:dowolna

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:30-90 min

Odstępy:dowolne

Obszar:całe ciało

Wskazania do zabiegów

Uczucie napięcia mięśniowego

Długotrwały wysiłek fizyczny lub psychiczny

Ogólne przemęczenie organizmu

Długotrwały stres

Brak energii

Dolegliwości bólowe

Utrata jędrności skóry

Chęć poprawy wyglądu skóry

Skóra potrzebująca regeneracji i nawilżenia

Przeciwskazania

Ciąża (z wyjątkiem masażu dla kobiet w ciąży)

Duże żylaki oraz stany zapalne żył

Choroby nowotworowe

Infekcje wirusowe i bakteryjne

Gorączka

Choroby układu krążenia

Najczęstsze pytania

Jak często korzystać z masażu?

Częstotliwość korzystania z masażu jest uzależniona od celu, który chcemy osiągnąć. Jeśli występują dolegliwości bólowe, to masaż najlepiej wykonywać codziennie lub co drugi dzień. Wtedy terapeuta ma możliwość oceny skuteczności przeprowadzonej terapii i doboru skutecznych technik manualnych. Jeśli zadaniem masażu jest odprężenie, relaks oraz poprawa ogólnej kondycji organizmu, to sami indywidualnie ustalamy częstotliwość wizyt.

Jak się przygotować do masażu?

Na miejsce należy przybyć przynajmniej 10 minut wcześniej. Przed masażem należy wypełnić kwestionariusz przeciwwskazań oraz przebrać się. Na godzinę przed masażem lepiej nie spożywać obfitych posiłków, odradzamy też picie alkoholu.

Co zabrać ze sobą na wizytę w SPA?

Nie musimy pamiętać o niczym specjalnym – na miejscu przed seansem na całe ciało otrzymamy jednorazową bieliznę, szlafrok oraz kapcie. Jeżeli zabieramy ze sobą telefon, warto go wyciszyć, aby nie przeszkadzał w relaksie.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności