MANSARD Paris® Sensitive

MANSARD® Sensitive - zabieg mocno kojący skórę
Zabieg uspokajający bardzo wrażliwe skóry z tendencją do zaczerwienień i podrażnień. Przynosi natychmiastową ulgę. Pozostawia skórę wyciszoną i zabezpieczoną przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo przywraca naturalne mechanizmy obronne skóry.

Wejdź do świata skutecznych, holistycznych i naturalnych zabiegów MANSARD, łączących w sobie naukowo opracowane produkty i profesjonalne techniki.

Laboratoria MANSARD to rodzinna francuska firma z ponad 30- letnim doświadczeniem w dziedzinie fitbioelektroterapii, bazująca na synergii mikroprądów i kosmetyków bogatych w aktywne ekstrakty roślinne. Skuteczne i innowacyjne holistyczne podejście MANSARD oparte jest na solidnych fundamentach:

- w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych wykorzystywane są specjalistyczne preparaty by stymulować fizjologiczną aktywność komórek skóry i uzyskać trwałe rezultaty,
- wytwarzane skoncentrowane kosmetyki oparte są na badaniach z dziedziny fitoterapii,
- formuły kosmetyków Mansard są odpowiednie dla skór wrażliwych,
- preparaty Mansard mają unikalne tekstury, kolory i zapachy.


Zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną do naszego salonu kosmetycznego Naos SPA w Częstochowie, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi, idealnie dopasowane dla Ciebie.

MANSARD Paris® Sensitive

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:3-5

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:60-90 min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Skóra wrażliwa, naczyniowa
Skóra odwodniona, przesuszona, łuszcząca się
Skóra zanieczyszczona oraz ze stanami zapalnymi

Przeciwskazania

Alergie na składniki aktywne
Opryszczka
Zakażenia wirusowe, bakteryjne

Najczęstsze pytania

Kiedy Zobaczę Efekty Zabiegu?

Dzięki zastosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych, pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu. Zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów co 7-21 dni.

Czy Zabieg Jest Bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności