Rytuał piękna - zmysłowe spojrzenie

Zabieg intensywnie nawilżający okolicę oka na bazie kwasu hialuronowego, który zapobiega utracie wody przez skórę. Zabieg chroni i wzmacnia barierę skórną, zwiększając zdolność wiązania wody w głębszych warstwach skóry, a także zapobiega jej parowaniu, co daje efekt natychmiastowej poprawy nawilżenia i napięcia skóry. Dodatkowo likwiduje zmęczenie w okolicy oczu, zwiększa elastyczność skóry, wygładza ją, dotlenia, poprawia koloryt i redukuje zmarszczki.

Rytuał piękna - zmysłowe spojrzenie

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:2-6

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:40 min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:okolica oka

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

opadające powieki,
worki pod oczami,
kurze łapki,
wielkie wyjście/specjalna okazja

Przeciwskazania

zakażenia oraz stany zapalne skóry
przerwana / uszkodzona ciągłość skóry
choroby nowotworowe
ciąża
metalowe części w organizmie
rozrusznik serca

Najczęstsze pytania

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Dzięki zastosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych, pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo „przed wielkim wyjściem” lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu. Zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów co 7-14 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Różnorodność substancji aktywnych w stosowanych podczas zabiegu preparatach, sprawia że zabiegi mogą być wykonane u osób w każdym wieku. Jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry. W przypadku osoby młodej działamy w celu odżywienia i głębokiego nawilżenia skóry oraz zapobieganiu procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody czy zmniejszenia napięcia skóry. Natomiast przy skórze dojrzałej głównym celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz zagęszczenie struktury skóry.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności