Rytuał piękna - oczyszczenie

Zabieg odprężający, który zadba o Twoje piękno. Głębokie oczyszczenie zapewni delikatny i całkowicie bezpieczny peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja. Technologia ultradźwięków wprowadza ampułki wgłąb skóry, pozostawiając ją odżywioną, nawilżoną i sprężystą, o naturalnym, zdrowym blasku i kolorycie. Zabieg dostosowany jest to rodzaju cery przez kosmetologa, który dopasuje rodzaj pielęgnacji do jej potrzeb.

Zabieg rozpoczyna odświeżające oczyszczanie skóry SPA. Następnie wykonywany jest peeling kawitacyjny w obrębie twarzy oraz mikrodermabrazja. Kolejnym etapem jest wtłoczenie ampułki za pomocą ultradźwięków. Zbieg kończy aplikacja kremu dobranego do indywidualnych potrzeb cery.
Zabieg polecany jest dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej, w szczególności w przypadku problemów z rozszerzonymi porami, świecącą się skórą lub zapaleniem okołomieszkowym.

Rytuał piękna - oczyszczenie

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:2-5

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:60-80 min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Trądzik
Przebarwienia,
Świecąca się skóra,
Skóra szara,
Skóra zmęczona, zanieczyszczona skóra
Rozszerzone pory

Przeciwskazania

Zakażenia oraz stany zapalne skóry
Przerwana / uszkodzona ciągłość skóry
Choroby nowotworowe
Ciąża
Metalowe części w organizmie
Rozrusznik serca

Najczęstsze pytania

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Dzięki zastosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych, pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu. Zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów co 14-30 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Różnorodność substancji aktywnych w stosowanych podczas zabiegu preparatach, sprawia że zabiegi mogą być wykonane u osób w każdym wieku. Jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności