Rytuał piękna - rozświetlenie

Zabieg intensywnie rozświetlający będący formą terapii łączonej dla osób, których skóra jest zanieczyszczona, szara, sucha, przemęczona oraz posiada tendencję do nadmiernego rogowacenia. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, mocno nawilżona i wygładzona. Bariera ochronna jest przywrócona. Skóra nabiera blasku i naturalnego kolorytu.

Rytuał ten stanowi aktywne połączenie działania kwasu migdałowego, głębokiego oczyszczenia peelingiem kawitacyjnym oraz przyjemnej pielęgnacji.

Rytuał piękna - rozświetlenie

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:2-5

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:90 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Zmarszczki
Przebarwienia
Świecąca się skóra
Skóra szara,
Skóra zmęczona
Zanieczyszczona skóra

Przeciwskazania

ciąża i karmienie piersią
nowotwory
infekcje bakteryjne, wirusowe
łojotokowe zapalenie skóry
opryszczka
przerwanie ciągłości skóry
retinoidy (do 6 miesięcy)

Najczęstsze pytania

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Dzięki zastosowaniu silnie skoncentrowanych składników aktywnych, pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii – w celu uzyskania pełnego efektu. Zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów co 21-28 dni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zabieg może być formą relaksu i odprężenia. Jest też idealną propozycją jako prezent w formie bonu podarunkowego.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Różnorodność substancji aktywnych w stosowanych podczas zabiegu preparatach, sprawia że zabiegi mogą być wykonane u osób w każdym wieku. Jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry. W przypadku osoby młodej działamy w celu odżywienia i głębokiego nawilżenia skóry oraz zapobieganiu procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody czy zmniejszenia napięcia skóry. Natomiast przy skórze dojrzałej głównym celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz zagęszczenie struktury skóry i poprawa owalu twarzy.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności