EVO 3D® D-finitive - modelowanie sylwetki

EVO 3D rewolucja w zabiegach modelowania sylwetki!
EVO 3D to niespotykana dotąd hybrydowa korelacja aż 7 technologii high_tech stworzona dla osiągania jak najlepszych rezultatów w zabiegach modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Wyróżnikiem zabiegu jest oferowana korelacja zabiegowa pozwalająca dokładnie zdefiniować w jaki sposób z danym problemem należy pracować.

Zabieg EVO 3D oferuje technologie mogące pracować samodzielnie lub jednocześnie w trakcie nawet 1 sesji zabiegowej.

Wykorzystywane metody pracy: 
• Hifu 3D – efekt mechaniczny
• Vacuum (stałe, rotacyjne, pulsacyjne)
• Technologia zmiennej i rotacyjnej fali radiowej
• Fototerapia
• Technologia D.V.R.S
• Krio

EVO 3D® D-finitive - modelowanie sylwetki

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:6-10

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:30-60 min

Odstępy:7 dni

Obszar:całe ciało

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
Cellulit
Wiotka, mało jędrna i elastyczna skóra
Nierówności po liposukcji
Siedzący tryb życia 
Rozstępy

Przeciwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią
Choroby nowotworowe
Rozrusznik serca lub inne urządzenia elektryczne
Aktywna opryszczka
Metalowe implanty w ciele
Choroby układu nerwowego, stan padaczkowy,
Zaburzenia napadowe
Choroby serca
Leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, antybiotyki, sterydy

Najczęstsze pytania

Na czym polega zabieg EVO 3D?

EVO3D przedefiniowuje dotychczasowe podejście do zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, cellulit czy ujędrniających skórę. Kluczowe jest określenie z jaką tkanką mamy do czynienia i dobranie do niej spersonalizowanej terapii. Dzięki aż 8 głowicom zabiegowym urządzenie EVO3D jest w stanie opracować każdy rodzaj tkanki tłuszczowej czy cellulitu. Urządzenie uszkadza komórki tłuszczowe w jeden z określonych sposobów: – diatermia stała – diatermia rotacyjna – uszkodzenie mechaniczne (hifu) – szok termalny (od -5C do 62C)

Jak przebiega zabieg EVO 3D?

Pierwszym etapem jest określenie z jakim rodzajem tkanki mamy do czynienia u Pacjenta. Na tej podstawie, kosmetolog dobiera spersonalizowaną terapię zabiegową. Terapeuta ustawia parametry pracy urządzenia. Podczas jednego zabiegu odbywa się praca na kilku głowicach, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Następnie, na oczyszczoną skórę nakładany jest jeden z wybranych preparatów (w zależności od rodzaju zabiegu). W zależności od wybranej głowicy, Klient może odczuwać: ciepło, rozpieranie od wewnątrz, delikatne podszczypywanie czy efekt szoku termalnego przy diatermii stałej określany przez klientów jako gwałtowne uczucie ciepła kolejno mocnego ochłodzenia.

Jakie są efekty zabiegu?

Ze względu na spersonalizowane głowice zabiegowe dedykowane głównie do zabiegów na ciało pozwala w spektakularny sposób osiągnąć efekt: – wyszczuplenia sylwetki (efekty po pierwszym zabiegu) – redukcji cellulitu (włóknisty, tłuszczowy, wodny, cyrkulacyjny) – usunięcia tzw. nawisów tłuszczowych (okolica kolan, wewnętrzna strona ud) – ujędrnienia skóry (brzuch po ciąży, utrata elastyczności związana z wiekiem.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Dla maksymalizacji efektów zalecamy aktywność fizyczną, zdrową lekkostrawną dietę w celu odciążenia wątroby i picie dużej ilości wody oraz unikanie alkoholu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności