EXIMIA TITANIUM®
moc wyszczuplania

Najmocniejsze! Najskuteczniejsze! Najtrwalsze! Efekty zabiegowe! Eximia to uznany na świecie medyczny sprzęt bazujący na korelacji zabiegowej aż 5 technologii do jak najtrwalszych efektów usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry.

Urządzenie stworzone przez lekarzy, w celu terapii osób ze znaczną otyłością – doskonale odnalazło się w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych. Pierwsza, unikatowa alternatywa dla liposukcji chirurgicznej.


EXIMIA TITANIUM to najnowszy model uznanej na całym świecie platformy, jakiej nie znajdziemy w żadnym innym, dostępnym na rynku urządzeniu. Dzięki synergii aż 6 technologii (w jednym zabiegu) w dynamiczny sposób pomaga w walce z:

- tkanką tłuszczową
- cellulitem
- nawisami skórnymi
- utratą elastyczności
regeneracją skóry


Zabieg EXIMIA TITANIUM ze względu na medycznie opracowane protokoły zabiegowe, przebiega zawsze kilkuetapowo:

Etap 1: Microdermolift
Pierwszy faza zabiegu, pozwalająca „odblokować” warstwę naskórkową na przenikanie substancji aktywnych, w tym głównie fosfatydylocholiny. Zapewnia delikatną eksfoliację, wygładza i dotlenia skórę, przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.

Etap 2: Keratox
Wzmocnienie efektu eksfoliacji mechanicznej, specjalnie opracowanym preparatem, który poza właściwościami enzymatycznie złuszczającymi przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych i kolejnego etapu zabiegu jakim jest wprowadzenie fosfatydylocholiny.

Etap 3: Laserporation
Laseroterapia + elektroporacja. Niezwykle ważny etap zabiegu o działaniu silnie lipolitycznym. To na tym etapie terapeuta dobiera preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Bazujemy na najmocniejszym z dotychczas poznanych preparatów – fosfatydylocholinie, substancji „rozpuszczającej” tkankę tłuszczową. Jeśli nie ma wskazań pod silną redukcję tkanki tłuszczowej lub cellulitu terapeuta ma możliwość wprowadzenia innych preparatów takich jak: kwas hialuronowy, preparaty odżywcze, koktajle witaminowe czy koktajle napinające, ujędrniające skórę.

Etap 4: Endoradiomag
Najmocniejsza głowica w urządzeniu EXIMIA TITANIUM. Pracuje w dwóch fazach, tłuszczowej i napinającej. To w trakcie tej fazy usuwamy największą ilość adipocytów. W fazie tej bazujemy na korelacji 3 technologii: trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznym, endodermalnym masażu.

Etap 5: Radiolift
Ostatnia faza zabiegu to odbudowa płaszcza hydrolipidowego skóry oraz lifting i ujędrnienie. Pracujemy wykorzystując technologię fali elektromagnetycznej i elektroporacji, co zapewnia wysoce sfokusowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu wywołaniu zjawiska neokolagenezy.


Zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną do naszego salonu kosmetycznego Naos SPA w Częstochowie, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi, idealnie dopasowane dla Ciebie.

EXIMIA TITANIUM®
moc wyszczuplania

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:7-12

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:60-120 min

Odstępy:7 dni

Obszar:całe ciało

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Tkanka tłuszczowa
Cellulit
Nawisy skórne
Utratą elastyczności
Regeneracja skóry

Przeciwskazania

Ciąża
Rozrusznik serca
Chemioterapia, radioterapia
Infekcje bakteryjne oraz wirusowe
Nowotwory
Niewydolność nerek, wątroby
Nadciśnienie
Żylaki, naczyniaki
Zapalenie żył
Niewydolność układu sercowo-naczyniowego
Choroba Reynaud
Epilepsja

Najczęstsze pytania

Jakich efektów można się spodziewać?

Jakich efektów można się spodziewać? EXIMIA TITANIUM ze względu na innowacyjną synergię technologii wzmocniona działaniem fosfatydylocholiny wykazuje szerokie spektrum efektów: -wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki -redukcji cellulitu (wodny, tłuszczowy, włóknisty, cyrkulacyjny) -usunięcia tzw. nawisów tłuszczowych -ujędrnienia skóry -liftu chirurgicznego

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Dla maksymalizacji efektów zalecamy aktywność fizyczną, zdrową lekkostrawną dietę w celu odciążenia wątroby i picie dużej ilości wody oraz unikanie alkoholu.

Ile zabiegów muszę zrobić?

Liczba zabiegów jest kwestią indywidualną ustalaną po konsultacji z kosmetologiem. Zalecane jest minimum 7 zabiegów w odstępie jeden zabieg co siedem dni. Dla podtrzymania efektów zabiegu zaleca się utrzymanie prawidłowej diety oraz picie dużej ilości wody.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. Można odczuwać jedynie narastające stopniowo ciepło w okolicy pracy głowicy, które nie powoduje dyskomfortu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić duże ilości wody - wspomoże to metabolizm tłuszczu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności