ThermaSlim - Lavatron RF

Zaawansowany lifting skóry bez skalpela. Zabieg Thermaslim przeznaczony jest dla osób, które pragną w krótkim czasie ujędrnić swoją skórę. Zauważają spadek napięcia skóry lub brak jej dawnej jędrności. Odkryj swoją magiczną chwilę naturalnego luksusu połączoną z najnowszymi technologiami z całego świata.

ThermaSlim to zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę poprzez kontrolowane, miejscowe przegrzanie tkanek, który dodatkowo eliminuje cellulit oraz regeneruje włókna kolagenowe.

Stymulacja przemiany materii możliwa jest dzięki działaniu fali radiowej monopolarnej. Innowacyjna technologia pozwala dotrzeć do najgłębszych warstw skóry, gdzie rozpoczyna się gromadzenie komórek tłuszczowych. Osiągnięcie temperatury powyżej 40*C eliminuje cellulit oraz napina skórę, regenerując włókna kolagenowe. Skóra staje się świeża i wygładzona, a sylwetka wyszczuplona i wymodelowana. Zabieg ThermaSlim pozwala zapomnieć o wszelkich zwiotczeniach.


Zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną do naszego salonu kosmetycznego Naos SPA w Częstochowie, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie zabiegi, idealnie dopasowane dla Ciebie.

ThermaSlim - Lavatron RF

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:10-15

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:40 min

Odstępy:7 dni

Obszar:całe ciało

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Cellulit
Nawisy skórne
Utratą elastyczności
Regeneracja skóry
Wiotka skóra

Przeciwskazania

Choroby serca
Nowotwory
Stany gorączkowe
Ciąża
Menstruacja
Rozrusznik serca
Botox, kwas hialuronowy (do pół roku)
Ropne zmiany zapalne skóry
Poparzenia
Choroba wrzodowa
Zaburzenia czucia
Epilepsja

Najczęstsze pytania

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić duże ilości wody - wspomoże to metabolizm tłuszczu.

Czy zabieg jest bolesny?

Jest zupełnie bezbolesny. Zabieg jest bardzo przyjemny, po zakończeniu odczuwalna jest lekkość, relaksacja i odprężenie.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Dla maksymalizacji efektów zalecamy aktywność fizyczną, zdrową lekkostrawną dietę w celu odciążenia wątroby i picie dużej ilości wody oraz unikanie alkoholu.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności