Mezoterapia igłowa okolica oczu

Mezoterapia to jeden z najlepszych, naturalnych, niechirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej wykorzystywany od lat do poprawy wyglądu skóry. Jego głównym celem jest odżywienie skóry za pomocą małych dawek aktywnych substancji leczniczych (dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta) aplikowanych przy pomocy licznych iniekcji. Mezoterapia iniekcyjna jest metodą niezwykle popularną ze względu na szybko pojawiające się widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie oraz zadowolenie pacjentów. Mezoterapia iniekcyjna jest metodą w pełni naturalną, dającą długotrwałe rezultaty. Dzięki temu zabiegowi, który pobudza procesy produkcji kolagenu i elastyny, można w łatwy sposób skorygować drobne zmarszczki, przywrócić skórze gładkość i witalność oraz poprawić jej kondycję i wygląd. Zabieg mezoterapii igłowej idealnie sprawdza się w terapii okolicy oka jak również twarzy, dekoltu, szyi, głowy i włosów.

Mezoterapia igłowa przychodzi także z pomocą osobom u których pojawiają się tzw. worki pod oczami. Dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry preparaty rewitalizujące usuwają przebarwienia i opuchliznę oraz poprawiają lokalne mikrokrążenie i elastyczność skóry.

Mezoterapia igłowa okolica oczu

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:3-4

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:20-40 min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:okolica oka

Znieczulenie:tak/nie

Wskazania do zabiegów

cienie i obrzęki w okolicy oka

wiotka, pozbawiona blasku i elastyczności skóra wokół oczu

skóra sucha i odwodniona

zmarszczki, kurze łapki

Przeciwskazania

ciąża, karmienie piersią

spożywanie płynów, pokarmów i preparatów rozrzedzających krew

skłonność do powstawania blizn przerostowych

występowanie stanów zapalnych lub infekcji skóry (trądzik, opryszczka) w miejscu lub okolicy wykonywania zabiegu

stwierdzoną nadwrażliwość na jeden ze składników używanego preparatu

Terapia sterydowa

Choroby autoimmunologiczne

Niewyrównana cukrzyca

Choroby reumatyczne

choroby nowotworowe

Najczęstsze pytania

Jak wygląda zabieg?

Czas trwania pojedynczego zabiegu to około 20-30 min. Polega on na wprowadzeniu w skórę wokół oczu, specjalnego preparatu metodą iniekcji, cienką igłą z ampułkostrzykawki. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ zazwyczaj skóra zostaje znieczulona kremem.

Czy zabieg należy powtarzać?

Dla podtrzymania efektu oraz przedłużenia działania zalecany jest zabieg przypominający po 6 miesiącach od zakończenia serii kuracji.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Ważne jest jedynie aby dzień przed, a także po zabiegu powstrzymać się od spożywania alkoholu.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Jedyne efekty uboczne, które mogą wystąpić bezpośrednio po zabiegu to niewielkie zgrubienia w miejscach iniekcji oraz nieznaczne swędzenie. Objawy te zazwyczaj jednak ustępują w przeciągu 1 doby.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności