Stymulatory tkankowe

NOWOCZESNY SPOSÓB NA ZMARSZCZKI Stymulatory tkankowe to nowoczesne preparaty do iniekcji bogate w substancje aktywne. Stosuje się je, by odbudować struktury skóry oraz pobudzić ją do wytwarzania kolagenu i elastyny. Ilość kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego świętując kolejne urodziny, możesz zaobserwować powolne przybywanie zmarszczek. To, jak szybko skóra zacznie się starzeć, jest zależne od wielu czynników, jednak zanieczyszczone powietrze, zła dieta, stres oraz szybkie tempo życia nie wpływają pozytywnie na Twoją cerę.

Zabieg stymulatorami polega na wprowadzeniu preparatu drogą iniekcji (tj. za pomocą igły) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, zabiegi wykonuje się w serii 2-4 zabiegów.

Rodzaje preparatów:

Karisma
Przełomowy biostymulator na bazie pierwszego rekombinowanego kolagenu ludzkiego (Rh Collagen) do redukowania wiotkości skóry, zmarszczek i blizn. Karisma daje efekt delikatnie wypełniający i wolumetryczny
Nucleofill Soft Eyes

Nucleofill to potwierdzona naukowo metoda silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Zabieg działa na trzech poziomach: lifting na poziomie komórkowym, antyoksydacja, nawilżenie. Efekt wyraźnego odmłodzenia pojawia się stopniowo, wraz z przemianami zachodzącym w głębi skóry.

Profhilo
Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.

Kolagen Linerase
Kolagen jest najważniejszym włóknem podporowym skóry, który sprawia, że jest ona gładka i napięta. Preparat Linerase, dzięki swojej bioaktywności, intensywnie i skutecznie pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych, poprawiając gęstość i sprężystość skóry.

Jalupro
Jalupro to opatentowana formuła spowolniająca oznaki starzenia się skóry, oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie 4 fundamentalnych aminokwasów (glicyna, I-prolina, I-lizyna, I- leucyna), dostarczająca komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania.

Stymulatory tkankowe

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:2-4

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:30-40min

Odstępy:2-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie:nie

Wskazania do zabiegów

Głębokie nawilżenie skóry, odbudowa kolagenu i elastyny.

Poprawa elastyczności i jakości skóry.

Redukcja zwiotczeń skóry, poprawa jędrności i napięcia skóry.

Rozświetlenie skóry, poprawa kolorytu.

Redukcja drobnych zmarszczek.

Silne odmłodzenie i regeneracja skóry.

Utrata jędrności skóry

Zmarszczki, utrata jędrności

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Ciąża i okres karmienia piersią

Choroby nowotworowe

Zaburzenie krzepnięcia krwi

Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
skóry oraz stany zapalne

Aktywna opryszczka

Najczęstsze pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. W trakcie możliwe jest delikatne odczuwanie rozpierania i mrowienia.

Czy jeden zabieg ma sens?

Najlepsze efekty można osiągnąć dzięki serii zabiegów stymulatorami. Zwykle zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów, z kilkoma tygodniami przerwy. Dzięki temu można intensywnie pobudzić skórę do odnowy i stymulacji nowych włókien kolagenowych a przy tym rezultaty będą trwałe.

Kiedy widoczny jest efekt?

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, które znikają po 3-4 dniach by na nowo zacząć stymulować tkanki. Pełen efekt obserwuje się po wykonaniu serii ok. 3-4 zabiegów. Efekt narasta nawet do około 2-4 miesięcy, co związane jest z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Czas trwania efektów jest w dużej mierze zależny od zastosowanego preparatu oraz liczby zabiegów. Zabieg stymulatorami różni się od zabiegu z wypełniaczem tym, że stymuluje trwale naturalną produkcję kolagenu a nie znika jak wypełniacz po 9-12 miesiącach.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności