Mezoterapia igłowa

W dzisiejszych czasach, kiedy troska o wygląd i zdrowie skóry jest na wyciągnięcie ręki, mezoterapia igłowa wyrasta na znaczący zabieg, który dostarcza skórze niezbędnych substancji nawilżających i odżywiających. Jest to prawdziwy zastrzyk młodości i zdrowia, który pozytywnie wpływa na regenerację skóry, utrzymując jej wygląd i kondycję na najwyższym poziomie. Mezoterapia skóry to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, który pomaga odmłodzić skórę twarzy i całego ciała. Mezoterapia igłowa w Częstochowie ma więc wiele zastosowań od walki z cellulitem, niedoskonałościami ciała aż po walkę z łysieniem.

Rewitalizacja skóry z mezoterapią igłową jak wygląda zabieg?

Mezoterapia igłowa w Częstochowie to nie tylko kolejny zabieg kosmetyczny, lecz prawdziwa kuracja dla skóry. Składniki aktywne, które wykorzystuje się w tzw. koktajlach podczas zabiegów mezoterapii igłowej, powinny być starannie wyselekcjonowane w zgodzie z charakterem terapii oraz konkretnymi potrzebami skóry danego pacjenta. Na rynku dostępne są gotowe mieszanki oraz produkty oparte na pojedynczych składnikach. Poprzez wprowadzenie aktywnych koktajli śródskórnie, dostarczane są skórze witaminy, kwas hialuronowy, mikroelementy, aminokwasy oraz kwasy nukleinowe. Te cenne składniki działają niczym odżywcza terapia, dając skórze to, czego potrzebuje do zachowania zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Przed przystąpieniem do zabiegu, każdy pacjent przechodzi konsultację, podczas której dobierany jest odpowiedni koktajl dla jego skóry. Aby zagwarantować komfort, zabieg jest poprzedzony znieczuleniem, minimalizującym wszelki dyskomfort. Ten roztwór podawany jest do naszej skóry za pomocą drobnych nakłuć igłami. Po zakończeniu zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk lub delikatne siniaki. Nie ma jednak powodu do obaw – to naturalna reakcja organizmu. Przede wszystkim jest to reakcja na nakłuwanie igłami, a nie na sam koktajl.

Mezoterapia igłowa w Częstochowie to proces, który przynosi najlepsze efekty w serii. Ilość zabiegów jest dostosowywana indywidualnie do pacjenta, biorąc pod uwagę stan zdrowia, rodzaj skóry oraz jego oczekiwania . Jeden zabieg jest wystarczający, by zauważyć efekty, jednak gdy zależy nam na trwałej zmianie, konieczne będzie powtarzanie go w odpowiednich odstępach czasu.

Korzyści z mezoterapii igłowej

Odzyskanie młodości skóry to jedna z korzyści mezoterapii igłowej. Dzięki skrupulatnemu procesowi, skóra regeneruje się, pozostając młoda, gładka i elastyczna na długo. Ten zabieg to jednak znacznie więcej niż tylko odmłodzenie. W Naos Spa doceniamy wszechstronność mezoterapii igłowej, stosując ją zarówno na twarzy, szyi, dekolcie, jak i skórze głowy. Nasza skóra może okazywać efekty zmęczenia, jeżeli nie dbamy o nią odpowiednio. W niektórych przypadkach efekty po mezoterapii igłowej pojawiają się natychmiast po zakończeniu zabiegu.

Mezoterapia igłowa w Częstochowie to klucz do osiągnięcia zdrowej, promiennej skóry, która odzwierciedla nasze wewnętrzne piękno. Nie tylko odmładza ona skórę, ale także dostarcza jej wartościowych składników odżywczych. W Naos Spa widzimy, jak może odmienić skórę, przywracając jej blask i witalność. Otwórz się na te niezwykłe możliwości i daj swojej skórze to, czego potrzebuje, aby zachwycać świat swym wyjątkowym pięknem.

Mezoterapia igłowa

Warto wiedzieć

Seria zabiegów:3-4

Kiedy planować:cały rok

Czas zabiegu:40-60 min

Odstępy:3-4 tyg

Obszar:twarz, szyja, dekolt, dłonie

Znieczulenie:tak

Wskazania do zabiegów

Odmłodzenie skóry

Pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny

Poprawa elastyczności i jakości skóry

Nawilżenie skóry

Usprawnienie mikrokrążenia

Poprawa kondycji skóry

Leczenie rozstępów i blizn

Przeciwskazania

Ciąża

Karmienie piersią

Ciąża i okres karmienia piersią

Choroby o podłożu autoimmunologicznym

Cukrzyca

Skłonność do powstawania blizn przerostowych

Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub inne substancje zawarte w preparatach do mezoterapii

Najczęstsze pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ zazwyczaj skóra zostaje znieczulona kremem.

Jak długo utrzymuje się efekt po mezoterapii igłowej?

Czas trwania efektów mezoterapii jest w dużej mierze zależna od zastosowanego preparatu oraz liczby zabiegów. Najczęściej jednak rezultaty utrzymują się przez kilka, a nawet kilkanaście miesięcy.

Czy mezoterapia igłowa zmienia rysy twarzy?

Mezoterapia igłowa nie zmienia rysów twarzy, wpływa jedynie na wygląd skóry. Użycie odpowiednich koktajli może jednak sprawić, że cera będzie bardziej sprężysta i napięta, co zapewni lekki efekt liftingu.

Czy jeden zabieg mezoterapii igłowej ma sens?

Najlepsze efekty można osiągnąć dzięki serii zabiegów mezoterapii igłowej. Zwykle zaleca się wykonanie 5-6 zabiegów, z kilkoma tygodniami przerwy. Dzięki temu można intensywnie pobudzić skórę do odnowy, a rezultaty będą długotrwałe.

Jak często można wykonywać mezoterapię igłową?

Częstotliwość zabiegów uwarunkowana jest kondycją skóry oraz oczekiwaniami pacjenta lub pacjentki. Mezoterapię igłową warto wykonywać co roku, aby regularnie pobudzać procesy naprawcze w skórze. Można jednak też przeprowadzać zabieg nieco częściej, jeśli jest taka potrzeba.

Odwiedzają nas Goście z całej Częstochowy
i okolic.

Do Twojej dyspozycji mamy gabinety z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz rytuały SPA.

Mapa działalności